B Sınıfı Otomobil Ehliyeti

Seren Çayyolu Sürücü Kursu olarak yılların getirmiş olduğu tecrübe ile siz değerli adaylarımızın otomobil ehliyeti almasında size en kaliteli hizmeti vererek, sadece ehliyet almanızı değil aynı zamanda iyi bir araç kullanıcısı olmanız için çalışmaktayız.

Artık bilindiği üzere B Sınıfı Araba ehliyetleri Otomatik vites ve Düz vites olarak ayrılmış bulunmaktadır. Seren Çayyolu Sürücü Kursu bu iki sertifika sınıfı için değerli kursiyerlerimize hizmet vermektedir.

B Sınıfı ehliyet için kursa kaydolacak adayın 18 yaşına girmiş olması gerekmektedir. 18 Yaşına girdikten sonra kursumuza müracaat eden adayımızı her ayın 1-10 tarihleri arasında açılan yeni kurs dönemimize dahil ederek ehliyet alma sürecini başlatırız. 

Adayımız dönem başladıktan sonra teorik derslerini tamamlayıp sürücü kursumuzca alınan randevu üzerine ilk aşama olan Teorik (yazılı) sınava girer. Bu sınavı başarıyla tamamlayan adayımızın direksiyon dersleri kurumumuz tarafından adayla iletişime geçilerek planlanır. Direksiyon dersleri planlanırken adayın müsait olduğu gün ve saatler sorularak tamamen ders alacak adaya özel bir program yapılır. 

Tamamen profesyonel direksiyon usta öğreticileri tarafından yapılan eğitimlerimiz ile adayımız direksiyon sınavına hazır hale getirilir. Akabinde direksiyon sınavına giren adayımız sınavı başarıyla tamamladıktan sonra ehliyet almaya hak kazanır. 

Seren Çayyolu Sürücü Kursu olarak yegane amacımızın ilk direksiyon sınavında başarı olduğunu siz değerli adaylarımıza bildirmek isteriz. Bu amaçla çıktığımız yolda kısa sürede Çayyolu - Ümitköy - Yaşamkent semtlerinin en çok tercih edilen ve başarı oranı en yüksek sürücü kursu olmak bizler için gurur verici bir ünvandır. 

Çayyolu Sürücü Kursu , Ümitköy Sürücü Kursu , Yaşamkent Sürücü Kursu , İncek Sürücü Kursu gibi aramalarla da bilinen kursumuz ehliyet almanız için siz değerli kursiyerlerimize her konuda yardımcı olmaktadır. Çayyolunun en iyi sürücü kursu olan Seren Sürücü Kursuna siz değerli adaylarımızı bekleriz.

SEREN SÜRÜCÜ Kursu

Seren Sürücü Kursu olarak bizler Çayyolunda devam ettiğimiz ve 2000 yılında başladığımız Sürücü Kursu işletmeciliği faaliyetlerimizde bugüne kadar yaklaşık 15.000’e yakın kursiyere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.. Seren Sürücü Kursu olarak Çayyolunda bu faaliyetlerimiz kapsamında yeni şubemiz olan Seren Sürücü Kursumuzda 2019 yılında eğitim faaliyetine başlamıştır.

Seren Bizi Takip Edin

© Mayıs 2019 Copyrights SEREN Sürücü Eğitim Yazılım Hizmetleri Limited Şirketi Çayyolu Mahallesi Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2812. Cadde No:45 Çankaya / Ankara +90 (552) 344 27 58 +90 (505) 498 90 58 Bu sitede yayınlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı , ilgili markalara aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Siteye giriş yapan kullanıcımız, işbu “Yasal Uyarı”yı okuyup aynen kabul etmiştir.