B Sınıfı Otomobil Ehliyeti

Sürücü Kursumuz yılların getirmiş olduğu tecrübe ile siz değerli adaylarımızın otomobil ehliyeti almasında size en kaliteli hizmeti verip, sadece ehliyet almanızı değil aynı zamanda iyi bir araç kullanıcısı olmanız için hizmet vermektedir.

Kurumumuzda Otomatik veya Manuel (Düz) vites araçlarla eğitim verilmektedir.

B sınıfı ehliyet için 18 yaşına girmiş olmanız gerekmektedir.Birebir eğitimlerimizle, bay bayan seçimli öğretmenlerimizle sizleri ehliyet almaya ve uzman bir sürücü olmaya davet ediyoruz.

Çayyolu Sürücü Kursu , Ümitköy Sürücü Kursu , Yaşamkent Sürücü Kursu , İncek Sürücü Kursu gibi aramalarla da bilinen kursumuz ehliyet almanız için siz değerli kursiyerlerimize her konuda yardımcı olmaktadır. Çayyolunun en iyi sürücü kursu olan Seren Sürücü Kursuna siz değerli adaylarımızı bekleriz.

SEREN SÜRÜCÜ Kursu

Seren Sürücü Kursu olarak bizler Çayyolunda devam ettiğimiz ve 2000 yılında başladığımız Sürücü Kursu işletmeciliği faaliyetlerimizde bugüne kadar yaklaşık 15.000’e yakın kursiyere hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.. Seren Sürücü Kursu olarak Çayyolunda bu faaliyetlerimiz kapsamında yeni şubemiz olan Seren Sürücü Kursumuzda 2019 yılında eğitim faaliyetine başlamıştır.

Seren Bizi Takip Edin

© Mayıs 2019 Copyrights SEREN Sürücü Eğitim Yazılım Hizmetleri Limited Şirketi Çayyolu Mahallesi Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2812. Cadde No:45 Çankaya / Ankara +90 (552) 344 27 58 +90 (505) 498 90 58 Bu sitede yayınlanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belge, ticari marka ve her tür fikri mülkiyet hakkı , ilgili markalara aittir, yalnızca sahipleri tarafından ve sahiplerinin izni ile kullanılmaktadır ve telif hakları kapsamındadır. Bunlar herhangi bir şekilde izinsiz kopyalanamaz, üzerlerinde değişiklik yapılamaz, kiralanamaz, ödünç verilemez, iletilemez ve yayınlanamaz. Siteye giriş yapan kullanıcımız, işbu “Yasal Uyarı”yı okuyup aynen kabul etmiştir.